O nasVictoria Magdalena Iwanowska

Biuro VICTORIA TRAVEL działa od 1997 roku. Biuro zostało założone przez Victorię Magdalenę Budzyńską zaraz po powrocie z Londynu, gdzie studiowała i poznawała uroki nauki, życia i pracy w Wielkiej Brytanii. Z firmą VICTORIA TRAVEL związane są osoby, które mieszkały w Wielkiej Brytanii i chętnie podzielą się doświadczeniami związanymi z nauką i życiem codziennym.

Biuro VICTORIA TRAVEL zajmuje się:

  • pośredniczeniem w załatwianiu wszelkich formalności dotyczących nauki za granicą. Za pośrednictwo nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty od przyszłych studentów
  • pośrednictwem i pomocą w organizacji staży zawodowych i pracy za granicą: w Anglii, Kanadzie, USA, Australii, Francji, Brazylii, Hiszpanii i na Malcie
  • organizacją zakwaterowania i dojazdu do Anglii oraz innych krajów
  • pomocą i pośrednictwem w zwrocie podatków zapłaconych za pracę za granicą, ubezpieczeniami zagranicznymi
  • udzielaniem wszelkiej innej pomocy i dobrej rady osobom wyjeżdżającym na studia, praktyki i do pracy do Wielkiej Brytanii oraz innych krajów.  Gdyby autorzy tej strony posiadali całą wiedzę tu zawartą przed swoim wyjazdem do Londynu, ich życie byłoby o wiele prostsze.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące nauki, pracy, praktyk zawodowych, bądź też życia codziennego w Londynie, prosimy o kontakt. Żadnej osoby nie pozostawimy bez odpowiedzi. Postaramy się, aby dzięki naszym doświadczeniom ułatwić Państwu pobyt w Wielkiej Brytanii.

Życzymy powodzenia wszystkim, którzy wyjeżdżają do Londynu. Mamy nadzieję, że w kraju, w którym ludzie narzekają, że często pada deszcz, dla Państwa zawsze będzie świeciło słońce!

 
 

Newsletter

Nauka w Wielkiej Brytanii

Praca w Anglii

Praktyki i staże zawodowe

Rezerwacja

Porady