Internship USAProgram INTERNSHIP + ENGLISH USA oferuje unikalne możliwości zdobycia doświadczeń zawodowych oraz poprawienia znajomości języka angielskiego.

Organizatorem praktyk w USA jest Rennert Bilingual, firma z 30 letnią tradycją, członek FIYTO oraz IALC. Praktyki w USA oparte są o uzyskanie wizy F1, która umożliwia odbycie praktyki zawodowej, stanowiącej rozszerzenie kursu językowego.

Dla kogo?

Program skierowany jest zarówno do studentów, jak i absolwentów, dla których tego rodzaju praktyka poprzedzona kursem językowym będzie idealnym uzupełnieniem odbytych w Polsce studiów. Wiek uczestników: od 19 do 28 lat, wymagany język angielski na poziomie „upper intermediate” (FCE)

Kiedy?

Czas trwania praktyki: od 4 do 9 tygodni. Dokumenty powinny zostać złożone na co najmniej 8 tygodni przed rozpoczęciem programu.

Branże

Travel & Tourism, Business Administration, Accounting, Fine Arts, Fashion, Computers, Communications Marketing, Law, Human Resources, Hotel Management, Architecture, Journalism, Performing Arts, Insurance, Publishing, International Trade, Real Esteta

Opis praktyki

Organizator programu przyjął za formę odbywania praktyk tzw. „in-company training” . Programy te nie nakładają na pracodawców obowiązku wypłaty wynagrodzenia. W cenie programu zawiera się: wniosek wizowy I-20, 2 tygodniowy kurs językowy, praktyka w firmie z wybranej branży oraz opieka organizatora w trakcie trwania programu

Opcje dodatkowe

2 tygodnie intensywnego kursu językowego (20 lekcji / tydzień)

Ceny

Cena programu INTERNSHIP + ENGLISH USA : 1630 $
Opłata rejestracyjna: 155 $
Cena zakwaterowania (B&B, pokój jednoosobowy w akademiku na Manhattanie ): 365 $ / tydzień

Rezerwacja

Podstawą do rezerwacji programu jest przesłanie na adres kursy@victoriatravel.pl kwestionariusza zgłoszeniowego, CV i listu motywacyjnego. Aplikację należy złożyć przynajmniej 8 tygodni przed planowaną datą wyjazdu.

 
 

Newsletter

Nauka w Wielkiej Brytanii

Praca w Anglii

Praktyki i staże zawodowe

Rezerwacja

Porady