INTERNSHIP UK PLUSINTERNSHIP UK PLUS to program praktyk zawodowych z gwarancją wynagrodzenia. Oferuje unikalne możliwości zdobycia doświadczeń zawodowych oraz poprawienia znajomości języka angielskiego w największym europejskim centrum biznesu, w Londynie. Organizatorem programu jest partner brytyjski, największa i najbardziej doświadczona firma na brytyjskim rynku praktyk zawodowych.
Jako podstawę odbywania praktyki przyjęto zasadę tzw. „on-the-job training”. Na takiej zasadzie odbywają praktyki i staże studenci (absolwenci) zarówno z Wielkiej Brytanii, państw członkowskich Unii Europejskiej, jak i całego świata.
Program Internship UK Plus został stworzony specjalnie dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i wcześniejszym doświadczeniem zawodowym, które chcą podjąć praktykę w Londynie i otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 250 GBP miesięcznie.
Dodatkowe środki potrzebne na utrzymanie się i bieżące wydatki, praktykanci zdobywają najczęściej poprzez dodatkową pracę, korzystając z możliwości jej legalnego podjęcia na terenie Wielkiej Brytanii. Z opinii dotychczasowych Klientów wynika, że znalezienie dodatkowej pracy nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Dla kogo?

Program skierowany jest wyłącznie do absolwentów, którzy chcą zdobyć wiedzę praktyczną w zawodzie, czyli najogólniej mówiąc poprawić swoją pozycję na rynku pracy w Polsce lub za granicą.
Wiek uczestników: 18 – 28 lat.
Poziom języka: Advanced.

Kiedy?

Program Internship UK trwa od 4 do 12 miesięcy.
Program dostępny jest cały rok. Praktykę rozpoczyna się w każdy poniedziałek.

Branże

Marketing & General Administration, Finance, IT, Teacher Assistants, Advertising & PR, Insurance, International Relations, Sales, Engineering, Fashion, Hotel & Catering, Media.
Inne dziedziny dostępne są po konsultacjach z organizatorem. Wyślij do nas swoje CV, a postaramy się Ci pomóc.

Opis praktyki

Praktykę odbywa się w wymiarze do 40 godzin tygodniowo (najczęściej 25-40), zazwyczaj między 9.00 a 17.00.
Firmy przyjmujące są starannie dobierane pod kątem jakości warunków oferowanych praktykantom, m.in. jasnych zasad pracy, zapewnienia zdobycia realnego doświadczenia w wybranej przez praktykanta dziedzinie.
Obowiązki praktykanta głównie związane są z pomocą w sprawach administracyjnych w określonym dziale firmy oraz zaangażowaniem w typowe codzienne obowiązki pracownika, tak, aby możliwe było poznanie praktycznego aspektu pracy w firmie angielskiej, oraz doskonalenie znajomości języka angielskiego. Praktykant może również pomagać w realizacji różnego typu projektów i badań.
Należy pamiętać, że ostateczny zakres obowiązków, a także wysokość kieszkonkowego zależy od propozycji konkretnej firmy.

Opcje dodatkowe

Zalecamy rezerwację dodatkowego kursu językowego (15 lekcji / tydzień), który odbywać się będzie przed rozpoczęciem właściwej praktyki. Kurs będzie doskonałą okazją do odświeżenia znajomości języka angielskiego.
Organizator programu może zarezerwować zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej z dwoma posiłkami dziennie na dowolną ilość tygodni (zalecamy na dwa pierwsze tygodnie pobytu).
Za dodatkową opłatą, uczestnik programu może otrzymać certyfikat UCLES (Advanced Certificate in Work Experience) wydawany przez Cambridge University. Chęć otrzymania certyfikatu należy zgłosić w momencie zgłoszenia się na program.

Cena programu

Cena programu Internship UK Plus:

  • 480 GBP (w sezonie: czerwiec-sierpień)
  • 380 GBP (poza sezonem)

Zakwaterowanie: pokój jednoosobowy – 110 GBP, pokój dwuosobowy – 100 GBP (ceny za tydzień pobytu jednej osoby).
Kurs językowy: 50 GBP (poza sezonem)
Certyfikat UCLES (Advanced): 170 GBP

Cena zawiera:

  • konsultacje przy wyborze najlepszej opcji programu;
  • rejestrację u organizatora;
  • znalezienie „placementu”, czyli miejsca odbywania praktyki;
  • zaaranżowanie interview (rozmowy kwalifikacyjnej) w firmie;
  • opiekę i wsparcie podczas odbywania praktyki;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (rodziny).

Rezerwacja

Podstawą do rezerwacji programu jest przesłanie na adres kursy@victoriatravel.pl kwestionariusza zgłoszeniowego, CV i listu motywacyjnego oraz wpłata zaliczki.
Aplikację należy złożyć przynajmniej 5 tygodni przed planowaną datą wyjazdu.

 
 

Newsletter

Nauka w Wielkiej Brytanii

Praca w Anglii

Praktyki i staże zawodowe

Rezerwacja

Porady